Japanese Snacks

We provide a wide selection of Japanese snacks and treats that you cannot find in your local store. If you are trying to mix things up in your child's lunchbox for school, you can find the most delighted snacks in our shop with the best price. From Umaibo puff snacks with their cute mascot to the most popular chips and corns in Japan we have snacks for you.

Find an extensive range of Japan's favourite snacks, including popular treats like Tohato corn, Calbee chips, or Cheetos chips in different flavours. We ensure that all our products are directly sourced from Japan to guarantee their authenticity and quality. Our snacks and treats are perfect for anyone who loves to try new and unique flavours. They're ideal for sharing with friends and family or as a special treat for yourself. Experience the sweetness of Japan today.

Showing 1–48 of 65 results

4.875 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.73 per unit
4.75 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
Sale!
USD $2.19USD $1.59 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $1.64 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $1.64 per unit
5 out of 5
USD $0.73 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.36 per unit
5 out of 5
USD $0.55 per unit
5 out of 5
USD $0.36 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $0.73 per unit
Sale!
USD $1.64USD $1.41 per unit
3 out of 5
USD $0.64 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $1.91 per unit
5 out of 5
USD $1.82 per unit
5 out of 5
USD $0.66 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
5 out of 5
USD $2.00 per unit
5 out of 5
USD $0.64 per unit
5 out of 5
USD $0.22 per unit
Sale!
5 out of 5
USD $2.73USD $2.59 per unit
Sale!
5 out of 5
USD $2.73USD $2.59 per unit
5 out of 5
USD $6.01 per unit
Sale!
USD $2.00USD $1.93 per unit
5 out of 5
USD $2.19 per unit
5 out of 5
USD $2.00 per unit
USD $0.36 per unit
5 out of 5
USD $2.00 per unit
5 out of 5
USD $1.82 per unit
USD $3.10 per unit
5 out of 5
USD $3.64 per unit
Sale!
USD $2.00USD $1.27 per unit
5 out of 5
USD $1.64 per unit
Sale!
5 out of 5
USD $2.73USD $2.59 per unit
5 out of 5
USD $1.64 per unit
5 out of 5
USD $4.01 per unit
Sale!
5 out of 5
USD $2.00USD $1.88 per unit
X

We use cookies to improve your experience on our website, to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We share information about your use of our website with our social media, advertising and analytics partners, who may combine it with other information that you have provided to them or that they have collected from your use of their services. You have the right to opt-out of our sharing information about you with our partners.

We use cookies to improve your experience on our website, to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We share information about your use of our website with our social media, advertising and analytics partners, who may combine it with other information that you have provided to them or that they have collected from your use of their services. You have the right to opt-out of our sharing information about you with our partners.